Kompakt Laminat Kapı

kompakt laminat kapı

Kompakt Laminat Kapı Nedir?

Kompakt laminat kapı modelleri, üstün dayanıklılıkları ve ısıya, darbelere, yangına, neme ve suya karşı dayanıklılıkları nedeniyle çeşitli ayarlar için popüler bir seçimdir. Bu özellikleri okullar, spor salonları, hastaneler, havaalanları ve alışveriş merkezleri gibi trafiğin yoğun olduğu alanlarda kullanım için idealdir.

kompakt laminat kapı

Kompakt Laminat Kapı Nerede Kullanılmaktadır?

Kompakt laminat WC kapı modellerinin en yaygın uygulamalarından biri de wc kabin sistemleri ve wc kabin sistemleridir. Bu sistemler umumi tuvaletlerde mahremiyet ve hijyen sağlamak için tasarlanmıştır ve genellikle hastanelerde, havaalanlarında ve diğer yoğun trafik alanlarında bulunur.

Kompakt kapı modelleri aynı zamanda tuvalet kabin bölücü sistemleri, pisuar bölmeleri, kilitli dolaplar, güvenlik dolapları ve dış cephe kaplamalarında da kullanılmaktadır. Bu uygulamalarda malzemenin darbelere, yangına, neme ve suya karşı dayanıklı olması ve bakteri üremeden kolayca temizlenebilir olması avantaj sağlar.

Laminat Kapı Boyutları Nasıl Olmalıdır?

Boyut olarak kompakt laminat kapı modelleri çeşitli ölçülerde gelir. En yaygın boyutlardan bazıları 1220x2440mm, 1300x2800mm, 1300x3050mm, 1400x3660mm, 1540x3050mm, 1540x3660mm ve 1860x4200mm’dir. Bu boyutlar, onları küçük tuvaletlerden büyük kamusal alanlara kadar çeşitli ayarlar için uygun hale getirir. Projenize uygun boyutlarda özel üretim hizmetimizde bulunmaktadır.

Kompakt Laminat WC için Kullanımı

Kompakt Laminant WC modellerinin bir diğer önemli yönü ise kalınlıklarıdır. En sık kullanılan kalınlıklardan biri de seperatör özelliğinden dolayı klozetlerde yaygın olarak kullanılan 12 milimetre kompakt laminattır. Bu kalınlık sadece yerden tasarruf sağlamakla kalmaz, aynı zamanda dar alanlarda yerden tasarruf etmeye de yardımcı olur.

Kompakt Laminat WC Kapıları ve Kabinleri Avantajları

kompak laminat wc

Sonuç olarak, laminat kabin ve kapı modelleri, çok çeşitli ayarlar için çok yönlü ve dayanıklı bir seçenektir. Isıya, darbelere, ateşe, neme ve suya karşı dayanıklıdır ve bakteri üremeden kolayca temizlenme özelliğine sahiptir. WC kabin sistemleri, klozet kompakt kabin bölücü sistemleri, pisuar bölmeleri, kilitli dolaplar, güvenlik dolapları ve dış cephe kaplamalarında yaygın olarak kullanılmakta olup, farklı mekanlara uyacak şekilde çeşitli ebatlarda üretilmektedir. İster bir umumi tuvaleti yükseltmek ister dış kaplamanıza bir dayanıklılık unsuru eklemek isteyin, laminat kapı modelleri harika bir seçimdir.

Kompkakt Laminant Kapı Fiyatları

Kompakt laminat Kapı fiyatları, laminatın boyutu, kalınlığı, tasarımı ve kullanılan malzeme gibi birçok faktöre bağlı olarak değişmektedir. Montaj dahil fiyatlarımızı öğrenmek için bizler ile iletişime geçebilirsiniz. Kompakt laminatın ilk maliyetine ek olarak, dayanıklılığı ve neme ve yangına karşı direnci sayesinde uzun vadeli maliyet tasarrufları sağlaması onu uzun vadede daha uygun maliyetli bir seçim haline getirmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir