Panjur & Havalandırma Panjuru

Panjur Nedir? Havalandırma Panjuru Nedir?

sabit-pajur
Panjur & Havalandırma Panjuru bir binaya giren ve çıkan hava akışını kontrol etmek için tasarlanmış bir havalandırma sistemi türüdür. Tipik olarak, bir binanın içindeki havanın taze ve kirleticilerden arınmış olmasını sağlamak için HVAC sistemlerinde kullanılırlar. Farklı binalara ve HVAC sistemlerine uyacak şekilde çeşitli boyutlarda ve tasarımlarda Panjur montaj hizmetimiz ve ürünlerimiz mevcuttur. Havalandırma Panjuru kullanım alanları nerelerdir? Hem ticari hem de konut binalarında kullanılabilirler ve hastanelerde, okullarda ve ofis binalarında yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.
Panjur ne işe yarar? Havalandırma Panjurunun ana özelliği, hava akışını kontrol edebilmesidir. Bu, binaya daha fazla veya daha az havanın girmesine veya çıkmasına izin verecek şekilde ayarlanabilen bir kanat kombinasyonu ile elde edilir. Bu, bina içindeki havanın her zaman taze ve kirleticilerden arınmış olmasını sağlar, bu da sağlıklı bir iç ortamın sürdürülmesi için önemlidir. Panjurlar ayrıca binaya giren veya çıkan gürültü seviyesini azaltmak için tipik olarak ses zayıflatıcılar içerir. TSE standartlarına uygun Panjur ürünlerimiz için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Ürünlerimiz TSE tarafından onaylanmış ve sertifikaya sahiptir. Ayrıca firmamız bünyesinde panjur montaj hizmetlerimizde bulunmaktadır.
dört-yönlü-panjur
panjur
Panjur Fiyatları & Havalandırma Panjuru Fiyatları Panjur fiyatları, panjurun boyutu, kullanılan malzemeler ve herhangi bir ek özellik veya kişiselleştirme gibi bir dizi faktöre bağlı olarak değişebilir. Ayrıca panjur tipine göre de fiyatlar değişebilmektedir, örneğin sabit panjur veya ayarlanabilir panjur olmak üzere farklı çeşitleri bulunmaktadır. Sertifikalı panjur ürünlerimiz hakkında fiyat bilgisi almak için lütfen bize ulaşın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir