Hakkımızda

Hakkımızda

Çözüm Odaklı Yangın Kapısı Uzmanınız olarak, siz değerli müşterilerimize güvenli ve kaliteli hizmet sunmak adına 10 yılı aşkın tecrübeye sahip olduğumuzu gururla belirtmek isteriz. İstanbul merkezli şirketimiz, 30’dan fazla ürün çeşidi ile yangın güvenliğinizi sağlamanın yanı sıra, estetik ve modern bir görünüm sunarak yaşam alanlarınıza değer katmaktadır. Son teknoloji ürünler ve TSE standartlarına uygun üretim süreçleri ile hizmet verirken, yüksek müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hareket etmekteyiz.

Hizmetlerimiz

Yangın kapısı ve acil çıkış çözümleri konusunda sizlere geniş bir hizmet yelpazesi sunmaktayız. Ürün gruplarımız arasında tek kanat ve çift kanat yangın kapısı, camlı yangın kapısı, otomatik fotoselli camlı yangın kapısı, teknik oda saç kapısı, çelik kapı, havalandırma menfezi, döner camlı kapı, laminant kapı ve çarpan kapı gibi çok çeşitli ürünler bulunmaktadır. İhtiyaçlarınıza özel çözümler sunarken, estetik ve fonksiyonel beklentilerinizi de karşılamayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Yangın kapısı sektöründe öncü ve güvenilir bir marka olarak, sürekli gelişen ve yenilikçi bir yaklaşım benimseyerek, alanında lider konumda yer almayı hedeflemekteyiz. Yenilikçi teknolojileri ve üstün kalite anlayışını benimseyerek, sektörde tercih edilen ve güvenilen bir firma olmanın yanı sıra, yaşam alanlarının güvenliği ve estetiğine katkı sağlayarak topluma değer katmayı amaçlamaktayız.

Misyonumuz

Yangın kapısı sektöründe, güvenliği ve konforu ön planda tutarak, deneyimli ve uzman ekiplerimizle müşterilerimize en doğru çözümleri sunma amacındayız. 7/24 hizmet ve montaj hizmetlerimizle, Türkiye genelinde yerinde uygulama imkanı sağlamakla beraber, ücretsiz keşif ve destek taleplerine de hızlıca cevap veriyoruz. Sertifikalı ürün ve hizmetlerimizle, standartlara uygun bir şekilde çalışarak, sürekli yüksek düzeyde müşteri memnuniyetini sağlamayı amaç ediniyoruz.

Bizimle İletişime Geçin

Projeleririniz ile ilgili hizmet ve bilgi almak için  +90 533 934 64 90 no’lu telefonumuzdan, Whatsapp üzerinden veyahut mail aracılığıyla bilgi alabilirsiniz.

İletişim